poniedziałek, 15 lipca 2013

Powitanie

Witam na moim nowym blogu wszystkie Kochające Piękno Kobiety :)
Blog jest efektem hmm.. jak to nazwać? natchnienia? chęci podzielenia się tym co w duszy gra? a może chęci skupienia tu Kobiet, które myślą, czują podobnie?

na razie ten pierwszy wpis...

co Wy na to?
podzielcie się odpowiedzią na pytanie

Czym jest dla Ciebie PIĘKNO? gdzie je zauważasz? o czym chciałabyś tutaj poczytać?

Pewne plany mam, ale na początek chętnie poznam Wasze sugestie, wezmę pod uwagę Wasze pomysły! 

Podzielcie się proszę informacją o tym miejscu na swoich blogach, by jak najwięcej Kobiet tu zajrzało- na razie jest tu rzeczywiście niewiele... ale z czasem ... :)

Zapraszam!!!

8 komentarzy:

 1. Witam serdecznie, cieszę się, że powstał taki blog:) I że jestem pierwszą komentującą;) Piękno jest wszędzie, gdzie potrafimy je dostrzec! :)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Alice! Świetne miejsce wybrałaś na skupisko kobiece :) Czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy :) Dla mnie piękno i to w czystej postaci jest w dzieciach. Są nieskalane brudem świata codziennego...

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje piękno to dzieci... Od maleńkiego nie skalane brudem świata...

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Świat wokół nas coraz bardziej przypomina śmietnisko, które z pięknem nie ma nic wspólnego. Dla mnie cudem jest natura: wschody i zachody słońca, śpiew ptaków, kwiaty, motyle, drzewa. Mogę tak wymieniać bez końca. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja chyba jeśli chodzi o piętno bardziej dostrzegam to wewnątrz niż to z zewnątrz, bo ono ucieka, jest chwilowe, wystarczy jeden moment i z najpiękniejszej kobiety może się zrobić przysłowiowa czarownica, każdy jej się będzie brzydził...
  Natomiast to co w nas piękne trwa i czas tego nie zdoła przemienić, chyba że jeszcze na piękniejsze...
  Ja bardzo bym chciała być piękna w środku, jednak do tego to mi bardzo daleko...
  Ale życzę każdej z Was tego piękna co nie może łamać nawet czas...
  Pozdrawiam przytulając do serca :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę na pewno częstym gościem!
  I się rozgoszczę i nie wyjdę!
  Pozdrawiam i przytulam do serca :*

  OdpowiedzUsuń
 7. zgadzam się z Katarzyną G. piękno to dzieci..ale ;) dla mnie piękno to po prostu to wszystko co sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech, że oczy promienieją a w sercu jest radość; zawsze ilekroć coś/ktoś/gdzieś pojawi się dając mi poczucie radości (często pomimo otaczającej szarości) tylekroć powiem "to jest piękno"; a zatem piękno to osoby, sytuacje, krajobrazy, czynności, słowa, gesty, ruch-wszystko, wszystko co sprawia, że czuje, że świat ten stworzony został i jest prowadzony przez Piękno-przez Boga ;) i pięknem moje kochane jest dla mnie to, że potraficie dostrzegać piękno wokół was i nazywać je! Wasza wrażliwość-to jest piękno!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie Pięknem jest Bóg...i czekam chwili gdy On będzie "wszystkim we wszystkich"...póki co...jest PIĘKNIE bo jest Bóg...przytulam Cię mocno:* tęskniłam...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny